<

Home

Twój Serwis Opon

tel. 605 55 99 66
WULKANIZACJA I SPRZEDAŻ OPON

WULKANIZACJA

Serwis opon WROPON oferuje kompleksowy pakiet usług wulkanizacyjnych. Pozostawiając pojazd w naszym warsztacie, każdy właściciel samochodu osobowego, dostawczego lub ciężarowego może mieć pewność, że nasz doświadczony wulkanizator fachowo zajmie się powierzonym zadaniem.
Zapewniamy szybki czas realizacji usług oraz ich dokładność.

SPRZEDAŻ OPON

W naszej ofercie pełna kompleksowa oferta opon do wszystkich pojazdów osobowych, transportowych oraz ciężarowych. Oferujemy kompleksowe doradztwo, pełny serwis oraz atrakcyjne ceny!

MECHANIKA

Oferujemy również profesjonalne świadczenia serwisowe. W zakresie naszych usług znajduje się między innymi wymiana oleju i filtra oleju wymiana klocków, bębnów, szczęk i tarcz hamulcowych, wymiana filtrów (kabinowego, paliwowego, powietrza),naprawa układu zawieszenia. Nasi pracownicy to doświadczony zespół fachowców, którzy starannie oraz terminowo zrealizują wszelkie powierzone im zadania.

ZAREZERWUJ TERMIN – POTWIERDZENIE W CIĄGU 2h

    UWAGA! Zaproponowany termin będzie aktualny dopiero po potwierdzeniu email lub telefonicznie przez nasz personel!

    O nas

    Od początku swojej działalności, firma Anmar stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. W związku z tym poszerzyliśmy nasz zakres usług o warsztat oponiarski. Warsztat został wyposażony w profesjonalny sprzęt firmy SICE. Ponadto posiadamy wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem, które stale jest doskonalone poprzez liczne kursy z zakresu obsługi i naprawy opon. W naszej ofercie znajdują się usługi oraz opony skierowane do kierowców samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, ciężarowych oraz maszyn specjalistycznych.
    Pełną informację na temat cen opon , felg , usług oraz towarów otrzymają Państwo kontaktując się z nami.